Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Burim energjie Kolink Modular Power 80 PLUS Bronze, 500 W

Kodi i produktit:
909889CK
Dimensionet:
150 x 86 x 160 mm
Ftohës:
120 mm
Fuqia e furnizuesit të energjisë W:
500
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lidhës 4-Pin:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

56.50 
Ju kurseni : 5.09   (9%)
51.41 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.28 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kompania Kolink vjen me një burim energjie Modular Power, me fuqi prej 444W, me 37A, dhe 12V. I përshtatshëm për motherboardët ATX me gjatësi prej 160mm. Posedon një ftohës të qetë 120mm. Powersupply ka dizajn modern me kabllo të zeza dhe të sheshta, shumë i përshtatshëm për kompjuterët për lojëra. Me certifikim Premium 80 Plus Bronze për efikasitet. Lidhës: 1 lidhës: 1x 24-pin, 1x 4 + 4-pin, 2x 6 + 2-pin, 4x SATA, 2x Molex.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dimensionet:
150 x 86 x 160 mm
Ftohës:
120 mm
Fuqia e furnizuesit të energjisë W:
500
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lidhës 4-Pin:
2
Lidhës SATA:
4
Lloji i burimit:
ATX
Modular:
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Kolink
Vendi i origjinës:
Hungary

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE