Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Burim energjie MICRONICS ASTRO 550W

Kodi i produktit:
249788
EAN:
8809436062031
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS GOLD
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
550
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo modulare:
Po (plotësisht)

Si të porosisim në Gjirafa50?

104.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Micronics ASTRO është burim energjie që ju ofron rrymë elektrike të sigurt për të gjitha pajisjet tuaja elektronike me mbrojtje ndaj shkarkesave apo ç'rregullimeve të tjera. Aksesori vjen me kapacitet prej 550W, mban konektorët 4pin CPU (2x), ATX 20 + 4pin, FDD (1x), MOLEX (3x), PCI-Express 6 + 2pin (2x) për lidhje me kompjuter, mban fluturën me madhësi 135mm për të mirëmbajtur një temperaturë optimale si dhe plotëson standardin 80 + Gold të efiçiencës së energjisë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8809436062031
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS GOLD
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
550
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo modulare:
Po (plotësisht)
Kodi:
ASTRO 550W
Lansuar:
24. 11. 2018
Lidhësit:
4pin CPU (2x), ATX 20+4pin, FDD (1x), MOLEX (3x), PCI-Express 6+2pin (2x), SATA (6x)
Lloji i burimit:
ATX
Madhësia e ventilatorit:
135mm
PFC:
Aktiv
Port dalës DC:
+3.3/5V (20/20A-105W), +12V (45,9A-550W)
Prodhuesi:
MICRONICS
Ueb-i i prodhuesit:
Micronicsglobal.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE