Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Burim energjie Seasonic CORE GC-500, 500W

Kodi i produktit:
274700
Besueshmëria:
100 %
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS GOLD
Fuqia e furnizuesit të energjisë W:
500
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo modulare:
Jo

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
71.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky është një burim i besueshëm energjie 500 W ATX me kontroll inteligjent të ftohësit. Ka një certifikim 80 Plus Gold, i cili siguron efikasitet të paktën 87%. Një qark inteligjent termik është krijuar për të gjetur ekuilibrin optimal midis nevojës për të ftohur komponentët dhe nevojës për ta mbajtur burimin e energjisë në punë sa më qetë që është e mundur. Burimi siguron lidhësit: 1x 20 + 4pin, 1x 4 + 4pin, 2x 6 + 2pin, 4x SATA dhe 3x molex.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS GOLD
Fuqia e furnizuesit të energjisë W:
500
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo modulare:
Jo
Kodi:
SSR-500LC
Lansuar:
8. 11. 2019
Lidhësit:
4pin CPU (2x), ATX 20+4pin, MOLEX (3x), PCI-Express 6+2pin (2x), SATA (4x)
Lloji i burimit:
ATX
Madhësia e ventilatorit:
120mm
PFC:
Aktiv
Prizë për rrymë:
Prodhuesi:
Seasonic
Ueb-i i prodhuesit:
Seasonic.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE