Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Burim energjie Seasonic Focus Plus Platinum - 750W

Kodi i produktit:
220749
ATX:
1
Lloji i burimit:
ATX
Ueb-i i prodhuesit:
Seasonic.com
SATA:
8
Prodhuesi:
Seasonic

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
149.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Burimi i energjisë SEASONIC Focus Plus përfshinë komponentë të klasit të parë që ju garantojnë një përformancë superiore. Certifikata 80 Plus Platinum dhe teknologjia "Hybrid Silent Fan Control" sigurojnë parametrat optimale të prodhimit dhe qetësinë që burimi të ofrojë energji të qëndrueshme. Intel ATX 12 V (750 watts) përdor teknologji të mbrojtjes së energjisë (OPP, OVP, UVP, OCP, OTP, SCP). Është shumë i qetë falë një ventilatori 120mm me një jetëgjatësi prej 70,000 orësh. Përmasat: 150 x 140 x 86 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

ATX:
1
CPU 4 pin:
4
EAN:
4711173874645
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS PLATINUM
Flopi:
1
Ftohës:
Aktiv
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
750
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo modulare:
Po (plotësisht)
Kodi:
SSR-750PX
Lansuar:
22. 8. 2017
Lidhësit:
4pin CPU (4x), ATX 20+4pin, FDD (1x), MOLEX (3x), PCI-Express 6+2pin (4x), SATA (8x)
Lloji i burimit:
ATX
Madhësia e ventilatorit:
120mm
Modular:
Molex 4 pin:
3
PCI-E:
4
Port dalës DC:
+3.3/5V (20/20A-100W), +12V (62A-744W)
Prodhuesi:
Seasonic
SATA:
8
Ueb-i i prodhuesit:
Seasonic.com
Ventilatorë:
1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE