Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Burim energjie Seasonic Focus SGX Gold - 500W

Kodi i produktit:
279029
Besueshmëria:
100 %
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS GOLD
Fuqia e furnizuesit të energjisë W:
500
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo e përfshirë:

Si të porosisim në Gjirafa50?

124.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Është një burim i besueshëm SFX me një prodhim prej 500 W, një kabllo plotësisht modulare dhe një ventilator i heshtur. Ai vjen me një kllap për instalim si një burim ATX. Ka një certifikim 80 Plus Gold, i cili siguron efikasitet të paktën 87%. Ai siguron lidhës: 1x 20 + 4-pin, 1x 4 + 4-pin, 2x 6 + 2pin, 3x SATA dhe 3x molex.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS GOLD
Fuqia e furnizuesit të energjisë W:
500
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo e përfshirë:
Kabllo modulare:
Po (plotësisht)
Kodi:
1SF55GFRT3A10X
Lansuar:
20. 1. 2020
Lidhësit:
4pin CPU (2x), ATX 20+4pin, MOLEX (3x), PCI-Express 6+2pin (2x), SATA (3x)
Lloji i burimit:
ATX
Madhësia e ventilatorit:
120mm
Port dalës DC:
+3.3/5V (20/20A-100W), +12V (41A-492W)
Prizë për rrymë:
Prodhuesi:
Seasonic
Ueb-i i prodhuesit:
Seasonic.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE