Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Burim energjie SilentiumPC Supremo L2, 550W

Kodi i produktit:
211245
ATX:
1
Lloji i burimit:
ATX
SATA:
7
Prodhuesi:
SilentiumPC
Port dalës DC:
+3.3/5V (24/15A-100W), +12V (44A-528W)

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
87.50 
Ju kurseni : 9.00   (10%)
78.50 € * Përfshirë TVSH-në
10% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Furnizues për rrymë SilentiumPC Supremo L2 operon me energji 550 W dhe ka ventiltor ftohës aktiv PFC 120mm. Ky furnizues veçohet përmes funksioneve OVP, SCP, OPP, UVP, SIP dhe MTBF të cilat mbrojnë kompjuterin nga dëmtimet dhe shkarkesat e rrymës. SilentiumPC për t'u lidhur me pllaka amë ofron këto lidhje si, shtatë SATA, tre Molex 4-pinësh, dy PCI-E, një ATX dhe dy 4-pinësh CPU.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

ATX:
1
CPU 4 pin:
2
EAN:
5904730204323
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS GOLD
Ftohës:
Aktiv
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
550
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo modulare:
Jo
Kodi i prodhuesit:
SPC139
Lidhësit:
4pin CPU (2x), ATX 24pin, MOLEX (3x), PCI-Express 6+2pin (2x), SATA (7x)
Lloji:
ATX
Lloji i burimit:
ATX
Madhësia e ventilatorit:
120mm
Molex 4 pin:
3
PCI-E:
2
PFC:
Aktiv
Port dalës DC:
+3.3/5V (24/15A-100W), +12V (44A-528W)
Prodhuesi:
SilentiumPC
SATA:
7
Ventilatorë:
1

Bashkangjitja Burim energjie SilentiumPC Supremo L2 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE