Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Burim energjie Thermaltake Smart SE Gold, 530W

Kodi i produktit:
164298
ATX:
1
Lidhësit:
4pin CPU (2x), ATX 24pin, FDD (1x), MOLEX (3x), PCI-Express 6+2pin (2x), SATA (6x)
Ueb-i i prodhuesit:
Thermaltake.com
Prodhuesi:
Thermaltake
Port dalës DC:
+3.3/5V (20/20A-110W), +12V (45A-540W)

Si të porosisim në Gjirafa50?

79.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

ATX:
1
Besueshmëria:
91 %
CPU 4 pin:
1
EAN:
8411630537996
Flopi:
1
Ftohës:
Aktiv
Fuqia e furnizuesit të energjisë W:
530
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo modulare:
Po (pjesërisht)
Kodi:
PS-SPS-0530MPCGEU-1
Lansuar më:
9 Dhjetor 2014
Lidhësit:
4pin CPU (2x), ATX 24pin, FDD (1x), MOLEX (3x), PCI-Express 6+2pin (2x), SATA (6x)
Lloji i burimit:
ATX
Madhësia e ventilatorit:
140mm
Modular:
PCI-E:
2
PFC:
Aktiv
Port dalës DC:
+3.3/5V (20/20A-110W), +12V (45A-540W)
Prodhuesi:
Thermaltake
Ueb-i i prodhuesit:
Thermaltake.com
Ventilatorë:
1

Bashkangjitja Burim energjie Thermaltake Smart SE Gold edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE