Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Burim energjie TX550M, 550W

Kodi i produktit:
210788
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS GOLD
Ftohës:
Aktiv
Kabllo modulare:
Po (pjesërisht)
Kodi i prodhuesit:
CP-9020133-EU
Lidhësit:
4pin CPU (2x), ATX 20+4pin, FDD (1x), MOLEX (4x), PCI-Express 6+2pin (2x), SATA (5x)

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
97.50 
Ju kurseni : 3.00   (3%)
94.50 € * Përfshirë TVSH-në
3% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Burimi i energjisë semi modular Corsair TX550M është zgjedhja e përshtatshme për sisteme bazike kompjuterike. Corsair ofron mbështetje, zhurmë të vogël dhe fleksibilitet me gjatësi të përshtatshme të kabllos së instalimit. Ky burim përdor fluturën ftohëse me madhësi 120mm, ka voltazh hyrës 12V 2.4, ju ofron mbrojtje ndaj mbi-voltazhës dhe lidhjes së shkurtër si dhe ka efiçencë energjitike deri në 90%. Për t'u lidhur me kompjuter, Corsair përdorë 1x 20 + 4-pin, 1x 4 + 4 pin, 2x 6 + 2-pin, 5x SATA, 4x Molex 1 x FDD (Molex adapter). Dimensionet e kësaj kutie janë 150 x 86 x 140 mm dhe peshon 1.7kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Efiçenca e energjisë:
80 PLUS GOLD
Ftohës:
Aktiv
Kabllo modulare:
Po (pjesërisht)
Kodi i prodhuesit:
CP-9020133-EU
Lidhësit:
4pin CPU (2x), ATX 20+4pin, FDD (1x), MOLEX (4x), PCI-Express 6+2pin (2x), SATA (5x)
Lloji i burimit:
ATX
Madhësia e ventilatorit:
120mm
Modular:
PFC:
Aktiv
Port dalës DC:
+3.3/5V (25/20A-120W), +12V (43A-516W)
Prodhuesi:
Corsair
Ueb-i i prodhuesit:
Corsair.com

Bashkangjitja Burim energjie TX550M edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE