Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Burim energjie Zalman ZM500-LX II, 500W

Kodi i produktit:
275111
Besueshmëria:
100 %
Fuqia e furnizuesit të energjisë W:
500
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kabllo modulare:
Jo
Kodi:
ZM500-LXII

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
45.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Fuqia maksimale e burimit të energjisë është 500 W dhe është e pajisur me një qark aktiv PFC që rrit efikasitetin e furnizimit me energji elektrike. Ftohja sigurohet nga një ventilator i qetë 120 mm. Ai është i mbrojtur nga mbitensioni, nën tensioni dhe qarku i shkurtër. Ai siguron lidhës: 1x 20 + 4-pin për pllakën amë, 1x 4 + 4-pin për procesor, 2x 6 + 2-pin për PCIe, 6x SATA dhe 3x molex për HDD / SSD dhe module të ndryshme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Fuqia e furnizuesit të energjisë W:
500
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kabllo modulare:
Jo
Kodi:
ZM500-LXII
Lansuar më:
11. 11. 2019
Lidhësit:
4pin CPU (2x), ATX 20+4pin, MOLEX (3x), PCI-Express 6+2pin (2x), SATA (6x)
Lloji i burimit:
ATX
Madhësia e ventilatorit:
120mm
PFC:
Aktiv
Prizë për rrymë:
Prodhuesi:
Zalman

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE