Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Burim i energjisë Zalman ZM500-GV, 80+ Bronze, 500W

Kodi i produktit:
145071
ATX:
1
Lloji i burimit:
ATX
SATA:
5
Prodhuesi:
Zalman
Port dalës DC:
+3.3/5V (18/16A-110W), +12V (38A-456W)

Si të porosisim në Gjirafa50?

78.50 
Ju kurseni : 7.00   (9%)
71.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Zalman ZM500-GV ju ofron klientëve performanca me kualitet të lartë, efikasitet të lartë si dhe përkrahë specifikat Intel ATX 12V v2.3. Dizajni preciz me DFCC ofron një stabilitet të lartë, sistem ftohjeje të avancuar. Ky model i burimit është i dizajnuar për të operuar me sistemet elektrike prej 115 deri 230V. I përkrahë procesorët multi-bërthamësh Intel dhe AMD si dhe kartelat grafike të avancuara NVIDIA dhe AMD. Përmban një fuzë ultra të qetë që ju siguron qetësinë e duhur gjatë punës. Natyrisht, burimi ka edhe një mbrojtje ndaj tensionit të lartë, të ulët dhe ngarkesave elektrike. Për ta lidhur me pajisjet e tjera shërbejnë 5 konektorët Serial ATA, 3 konektorët Molex, 1 konektorë për FDD, konektori kryesor 24-pin, konektori për CPU dhe dy konektorë për PCI Express. Ky burim ka edhe funksionin PFC që e rritë energjinë e burimit si dhe eliminon çdo humbje të mundshme të energjisë. Dimenzionet e këtij produkti janë 150 x 140 x 86 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

ATX:
1
EAN:
8809213766046
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS BRONZE
EPS 12V 8 pin:
1
Flopi:
1
Ftohës:
Aktiv
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
500
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo modulare:
Jo
Kodi i prodhuesit:
ZM500-GV
Lidhësit:
4pin CPU (2x), ATX 20+4pin, FDD (1x), MOLEX (3x), PCI-Express 6+2pin (2x), SATA (5x)
Lloji i burimit:
ATX
Madhësia e ventilatorit:
120mm
Molex 4 pin:
3
PCI-E:
2
PFC:
Aktiv
Port dalës DC:
+3.3/5V (18/16A-110W), +12V (38A-456W)
Prodhuesi:
Zalman
SATA:
5
Ventilatorë:
1

Bashkangjitja Burim i energjisë Zalman ZM500-GV edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE