Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Furnizues energjie elektrike Fortron FSP500-60GHN, 500W

Kodi i produktit:
215674
ATX:
1
Lloji i burimit:
ATX
SATA:
5
Prodhuesi:
FSP group
Port dalës DC:
+3.3/5V (24/24A-123W), +12V (18/19A-432W)

Si të porosisim në Gjirafa50?

72.50 
Ju kurseni : 13.00   (18%)
59.50 € * Përfshirë TVSH-në
18% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Furnizuesi i energjisë ATX / PS2 furnizon me energji deri në 500W me eficiencë deri në 86%. Dizajni i ri poashtu ka mbrojtje ndaj mbitensionit, tensionit të ulët dhe qarkullimit të shkurtë. Ka një burim ATX me 500W, ventilator të qetë me 20 +4pin, për furnizimin e procesorit ka një 4 + 4pin, si dhe PCl-E + 2.0 konektor të kardës grafike.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

ATX:
1
CPU 4 pin:
2
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS BRONZE
Flopi:
1
Ftohës:
Aktiv
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
500
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo modulare:
Jo
Kodi i prodhuesit:
9PA5003303
Lidhësit:
4pin CPU (2x), ATX 20+4pin, FDD (1x), MOLEX (2x), PCI-Express 6+2pin (1x), SATA (5x)
Lloji i burimit:
ATX
Madhësia e ventilatorit:
120mm
Molex 4 pin:
2
PCI-E:
1
Port dalës DC:
+3.3/5V (24/24A-123W), +12V (18/19A-432W)
Prodhuesi:
FSP group
SATA:
5
Ventilatorë:
1

Bashkangjitja Furnizues energjie elektrike Fortron FSP500-60GHN edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE