Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Burim energjie Seasonic Focus Plus, 550W

Kodi i produktit:
219941
EAN:
4711173873341
Kabllo modulare:
Lidhësit:
4pin CPU (2x), ATX 20+4pin, FDD (1x), MOLEX (3x), PCI-Express 6+2pin (2x), SATA (6x)
Lloji i burimit:
ATX
Madhësia e ventilatorit:
120mm

Si të porosisim në Gjirafa50?

99.50 
Ju kurseni : 6.00   (6%)
93.50 € * Përfshirë TVSH-në
6% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky furnizues energjie ka output 550W, kabllo të plotë modulare dhe ftohës të heshtur. Ka certifikim GOLD Plus që siguron 87% efikasitet. Pajisja ofron 1x20 + 4pin, 1x4 + 4pin, 2x6 +2pin, 6xSATA, 3x molex, 1x FDD konektorë.

Vlerësimet

Detajet teknike

EAN:
4711173873341
Kabllo modulare:
Lidhësit:
4pin CPU (2x), ATX 20+4pin, FDD (1x), MOLEX (3x), PCI-Express 6+2pin (2x), SATA (6x)
Lloji i burimit:
ATX
Madhësia e ventilatorit:
120mm

Bashkangjitja Burim energjie Seasonic Focus Plus edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE