Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Furnizues energjie Seasonic SS-500L1U për serverë, 500 W

Kodi i produktit:
166414
ATX:
1
Lidhësit:
4pin CPU (2x), 8pin CPU (1x), ATX 20+4pin, FDD (1x), MOLEX (5x), PCI-Express 6pin (1x), SATA (4x)
Ueb-i i prodhuesit:
Seasonic.com
SATA:
4
Prodhuesi:
Seasonic

Si të porosisim në Gjirafa50?

109.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Furnizuesit e energjisë nga Seasonic njihen botërisht për performancë të lartë dhe kualitative e gjithashtu edhe për qëndrueshmëri të fortë. Sidoqoftë, furnizuesi në fjalë është zgjidhje e përshtatshme për instalim në serverët e ndryshëm, ndërsa për ndërtimin e saj ka përdorur teknologji moderne. Produkti është i pajisur me një funksion aktiv PFC, i cili e rritë efektin e burimeve dhe i eliminon humbjet e panevojshme të energjisë.

Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse PSU stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

ATX:
1
Çertifikim Haswell:
CPU 4 pin:
2
EAN:
4711173871859
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS GOLD
EPS 12V 8 pin:
1
Flopi:
1
Ftohës:
Aktiv
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
500
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
SS-500L1U
Lansuar:
10 Shkurt 2015
Lidhësit:
4pin CPU (2x), 8pin CPU (1x), ATX 20+4pin, FDD (1x), MOLEX (5x), PCI-Express 6pin (1x), SATA (4x)
Lloji:
1U
Lloji i burimit:
1U
Madhësia e ventilatorit:
40mm
Molex 4 pin:
5
PCI-E:
1
PFC:
Aktiv
Prodhuesi:
Seasonic
SATA:
4
Ueb-i i prodhuesit:
Seasonic.com
Ventilatorë:
1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE