Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Burim energjie ASUS ROG-STRIX 650G, 650W

Kodi i produktit:
274123
Besueshmëria:
100 %
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS GOLD
Fuqia e furnizuesit të energjisë W:
650
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kabllo e përfshirë:

Si të porosisim në Gjirafa50?

135.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky është një burim me energji elektrike me cilësi të lartë me një prodhim prej 650W. Është zotërues i certifikimit 80Plus Gold. Ka kabllo plotësisht modulare. Përfshin ventilator të fuqishëm dhe të qetë Axial-tech. Teknologjia 0 dB siguron që ventilatori të jetë fikur nën 40% të energjisë. Ai siguron lidhës: 1x 20 + 4-pin për pllakën amë, 2x 4 + 4-pin për CPU, 4x 6 + 2-pin për PCI-E, 8x SATA dhe 3x molex.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS GOLD
Fuqia e furnizuesit të energjisë W:
650
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kabllo e përfshirë:
Kabllo modulare:
Po (plotësisht)
Kodi:
90YE00A1-B0NA00
Lansuar më:
1. 11. 2019
Lidhësit:
4pin CPU (4x), ATX 20+4pin, MOLEX (3x), PCI-Express 6+2pin (4x), SATA (8x)
Lloji i burimit:
ATX
Madhësia e ventilatorit:
135 mm
Mënyrë hibride:
Prizë për rrymë:
Prodhuesi:
ASUS
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE