Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Burim energjie ATX Fractal Design Ion 660W

Kodi i produktit:
273515
Besueshmëria:
100 %
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS PLATINUM
Fuqia e furnizuesit të energjisë W:
660
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kabllo modulare:
Po (plotësisht)

Si të porosisim në Gjirafa50?

133.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Është një furnizim i besueshëm me energji ATX me një prodhim prej 660 W. Ka një ventilatorë të qetë me modalitetin Zero RPM. Ka certifikim 80Plus Platinum me mbi 90% efikasitet. Ajo ofron lidhje: 1x 24-pin, 1x 4 + 4-pin, 4x PCI-E 6 + 2-pin, 10x SATA dhe 4x molex. Siguron mbrojtje nga mbitensioni, nën tensioni, qarku i shkurtër dhe mbinxehja.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS PLATINUM
Fuqia e furnizuesit të energjisë W:
660
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kabllo modulare:
Po (plotësisht)
Lansuar:
18. 10. 2019
Lloji i burimit:
ATX
Madhësia e ventilatorit:
140mm
Mënyrë hibride:
Prizë për rrymë:
Prodhuesi:
Fractal Design
Ueb-i i prodhuesit:
Fractal-design.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE