Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Burim energjie Be quiet! Pure Power 11 - 600W

Kodi i produktit:
248574
EAN:
4260052186350
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS GOLD
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kabllo modulare:
Jo

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
108.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Është një burim energjie cilësor dhe efikas ATX. Prodhimi maksimal i tij është 600 watt. Ajo ka certifikata 80 Plus Gold, të cilat garantojnë efikasitetin e saj deri në 92%. Ajo përmban një ventilator 120 mm të heshtur. Natyrisht ekziston një mbrojtje burimesh kundër mbitensionit, qarkut të shkurtër dhe mbinxehjes. Burimi ofron lidhje: 1x 20 + 4 pin për MB, 1x 4 + 4 pin CPU, 4x 6 + 2pin PCI-E, 6x SATA, 3x Molex dhe 1x FDD

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4260052186350
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS GOLD
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kabllo modulare:
Jo
Kodi:
BN294
Lansuar:
8. 11. 2018
Lidhësit:
4pin CPU (2x), ATX 20+4pin, FDD (1x), MOLEX (3x), PCI-Express 6+2pin (4x), SATA (6x)
Lloji i burimit:
ATX
Madhësia e ventilatorit:
120mm
Niveli i zhurmës [dB]:
22.9
PFC:
Aktiv
Port dalës DC:
+3.3/5V (25/18A-140W), +12V (32/28A-576W)
Prodhuesi:
Be quiet!
Ueb-i i prodhuesit:
Bequiet.com

Bashkangjitja Burim energjie Be quiet! Pure Power 11 - 600W edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE