Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Burim energjie Be quiet! Pure Power 11 CM - 600W

Kodi i produktit:
248578
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS GOLD
Fuqia e furnizuesit të energjisë W:
600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kabllo modulare:
Po (pjesërisht)
Kodi:
BN298

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
97.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky është një burim gjysmë modular i cilësisë dhe efikas i standardit ATX. Prodhimi maksimal i tij është 600 wat. Ajo ka certifikata 80 Plus Gold, të cilat garantojnë efikasitetin e saj deri në 92%. Ajo përmban një ventilator 120 mm të heshtur. Natyrisht ekziston një mbrojtje burimesh kundër mbitensionit, qarkut të shkurtër dhe mbinxehjes. Burimi ofron lidhje: 1x 20 + 4 pin për MB, 1x 4 + 4 pin CPU, 4x 6 + 2pin PCI-E, 6x SATA, 3x Molex dhe 1x FDD.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Efiçenca e energjisë:
80 PLUS GOLD
Fuqia e furnizuesit të energjisë W:
600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kabllo modulare:
Po (pjesërisht)
Kodi:
BN298
Lansuar:
8. 11. 2018
Lidhësit:
4pin CPU (2x), ATX 20+4pin, FDD (1x), MOLEX (3x), PCI-Express 6+2pin (4x), SATA (6x)
Lloji i burimit:
ATX
Madhësia e ventilatorit:
120mm
Niveli i zhurmës dB:
19.9
PFC:
Aktiv
Port dalës DC:
+3.3/5V (25/18A-140W), +12V (32/28A-576W)
Prodhuesi:
Be quiet!
Ueb-i i prodhuesit:
Bequiet.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE