Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Burim energjie Kolink Modular Power 80 PLUS Bronze, 600 Watt

Kodi i produktit:
655738CK
  • Çmimi i transportit:FALAS
  • Mundësitë e pagesave:
    • Mundësitë e pagesave

Si të porosisim në Gjirafa50?

65.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
6 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kompania Kolink vjen me një burim energjie Modular Power, me fuqi prej 546 W, me 45.5A, dhe 12V. I përshtatshëm për motherboardët ATX me gjatësi prej 160mm. Posedon një ftohës të qetë 120mm. Burimi i energjisë ka dizajn modern me kabllo të zeza dhe të sheshta, shumë i përshtatshëm për kompjuterët për lojëra. Me certifikim Premium 80 Plus Bronze për efikasitet. Lidhës: 1x 24-pin, 1x 4 + 4-pin, 2x 6 + 2-pin, 4x SATA, 2x Molex.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE