Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Burim energjie MICRONICS CASLON II 600W

Kodi i produktit:
249796
EAN:
8809436061768
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS BRONZE
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo modulare:
Jo

Si të porosisim në Gjirafa50?

55.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Micronics Caslon II është burim energjie që ju ofron rrymë elektrike të sigurt për të gjitha pajisjet tuaja elektronike me mbrojtje ndaj shkarkesave apo ç'rregullimeve të tjera. Aksesori vjen me kapacitet prej 600W, mban konektorët 4pin CPU (2x), ATX 20 + 4pin, FDD (1x), MOLEX (3x), PCI-Express 6 + 2pin (2x) për lidhje me kompjuter, mban fluturën me madhësi 120mm për të mirëmbajtur një temperaturë optimale si dhe plotëson standardin 80 + Bronze të efiçiencës së energjisë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8809436061768
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS BRONZE
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo modulare:
Jo
Kodi:
CASLON II 600W
Lansuar:
24. 11. 2018
Lidhësit:
4pin CPU (2x), ATX 20+4pin, FDD (1x), MOLEX (3x), PCI-Express 6+2pin (2x), SATA (6x)
Lloji i burimit:
ATX
Madhësia e ventilatorit:
120mm
PFC:
Aktiv
Port dalës DC:
+3.3/5V (22/22A-120W), +12V (45A-540W)
Ueb-i i prodhuesit:
Micronicsglobal.com

Bashkangjitja Burim energjie MICRONICS CASLON II 600W edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE