Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Burim energjie Seasonic CORE GC-650 - 650W

Kodi i produktit:
274701
Besueshmëria:
100 %
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS GOLD
Fuqia e furnizuesit të energjisë W:
650
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo modulare:
Jo

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
86.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky burim energjie ATX ofron kapacitet 650W dhe ka certifikim 80PLUS Gold. Përfshin faktor korrigjues të energjisë PFC si dhe ftohës 120 mm. Nuk ka kabllo modulare mirëpo ka konektorët vijues: 4- pin CPU (2x), ATX 20 + 4-pin, MOLEX (3x), PCI-Express 6 + 2-pin (4x), SATA (6x).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS GOLD
Fuqia e furnizuesit të energjisë W:
650
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo modulare:
Jo
Kodi:
SSR-650LC
Lansuar:
8. 11. 2019
Lidhësit:
4pin CPU (2x), ATX 20+4pin, MOLEX (3x), PCI-Express 6+2pin (4x), SATA (6x)
Lloji i burimit:
ATX
Madhësia e ventilatorit:
120mm
PFC:
Aktiv
Prizë për rrymë:
Prodhuesi:
Seasonic
Ueb-i i prodhuesit:
Seasonic.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE