Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Burim energjie Seasonic CORE GM-650 - 650W

Kodi i produktit:
274703
Besueshmëria:
100 %
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS GOLD
Fuqia e furnizuesit të energjisë W:
650
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo e përfshirë:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
91.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky burim energjie i fuqishëm i projektuar nga prodhuesi Seasonic CORE GM-650 përdor lloji e furnizimit me energji elektrike ATX me efikasitet 80 PLUS GOLD. Kjo pajisje ka kabllo modulare, por edhe prodhim DC të rrymës. Poashtu, pajisja përdor lidhjet 4- pin CPU (2x), ATX 20 + 4-pin, MOLEX (3x), PCI-Express 6 + 2-pin (4x), SATA (6x) dhe ka madhësi të ftohësit 120mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS GOLD
Fuqia e furnizuesit të energjisë W:
650
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo e përfshirë:
Kabllo modulare:
Po (pjesërisht)
Kodi:
SSR-650LM
Lansuar:
8. 11. 2019
Lidhësit:
4pin CPU (2x), ATX 20+4pin, MOLEX (3x), PCI-Express 6+2pin (4x), SATA (6x)
Lloji i burimit:
ATX
Madhësia e ventilatorit:
120mm
PFC:
Aktiv
Prizë për rrymë:
Prodhuesi:
Seasonic
Ueb-i i prodhuesit:
Seasonic.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE