Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Burim energjie SilentiumPC Vero M2, Bronze 600W

Kodi i produktit:
356311kom
EAN:
5904730204699
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS BRONZE
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kabllo modulare:
Po (pjesërisht)

Si të porosisim në Gjirafa50?

69.50 
Ju kurseni : 5.00   (7%)
64.50 € * Përfshirë TVSH-në
7% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Burim semi-modular i dizajnuar për pllakat amë të llojit ATX, i cili furnizon kompjuterët me energji prej 600W me 88% më shumë efiçiencë. Ky burim është i çertifikuar me 80Plus Bronze, ka një ftohës të pazhurmshëm 120mm me 1000 RPM, si dhe është tërësisht i mbrojtur nga lidhjet e shkurtëra, mbi voltazhi dhe nën voltazhi. Ky burim në mënyrë që të lidhet me pajisje tjera përdor konektorët, si 1x 24-pin, 1x 4 + 4pin, 2x PCI-E 6 + 2pin, 7x SATA dhe 3x molex.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5904730204699
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS BRONZE
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kabllo modulare:
Po (pjesërisht)
Kodi:
SPC166
Lansuar:
6. 6. 2019
Lidhësit:
4pin CPU (2x), ATX 24pin, MOLEX (3x), PCI-Express 6+2pin (2x), SATA (7x)
Lloji i burimit:
ATX
Madhësia e ventilatorit:
120mm
Port dalës DC:
+3.3/5V (15/15A-100W), +12V (49A-588W)
Prizë për rrymë:
Prodhuesi:
SilentiumPC

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE