Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Burim energjie Thermaltake Toughpower, 650W

Kodi i produktit:
159036
ATX:
1
Lidhësit:
4pin CPU (2x), ATX 24pin, FDD (1x), MOLEX (4x), PCI-Express 6+2pin (4x), SATA (12x)
Ueb-i i prodhuesit:
Thermaltake.com
SATA:
12
Prodhuesi:
Thermaltake

Si të porosisim në Gjirafa50?

99.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

ATX:
1
Besueshmëria:
98 %
Çertifikim Haswell:
CPU 4 pin:
1
EAN:
4717964393371
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS GOLD
Flopi:
1
Ftohës:
Aktiv
Fuqia e furnizuesit të energjisë W:
650
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo e përfshirë:
Kabllo modulare:
Po (pjesërisht)
Kodi:
PS-TPD-0650MPCGEU-1
Lansuar më:
16 Shtator 2014
Lidhësit:
4pin CPU (2x), ATX 24pin, FDD (1x), MOLEX (4x), PCI-Express 6+2pin (4x), SATA (12x)
Lloji i burimit:
ATX
Madhësia e ventilatorit:
140mm
Modular:
Molex 4 pin:
4
PCI-E:
4
PFC:
Aktiv
Port dalës DC:
+3.3/5V (20/20A-100W), +12V (54A-648W)
Prizë për rrymë:
Prodhuesi:
Thermaltake
SATA:
12
Ueb-i i prodhuesit:
Thermaltake.com
Ventilatorë:
1

Bashkangjitja Burim energjie Thermaltake Toughpower edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE