Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Burim energjie Corsair SF Series SF600 - 600W

Kodi i produktit:
265193
EAN:
843591063975
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS PLATINUM
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kabllo e përfshirë:

Si të porosisim në Gjirafa50?

173.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Furnizimi me energji elektrike Corsair SF600 80 Plus Gold SFX është i gatshëm për të furnizuar kompjuterë më desktopë më të mëdhenj me format të vogël me deri në 600W fuqi. Furnizimi me energji elektrike përdor kondensatorët japonezë me cilësi më të lartë për besueshmërinë afatgjatë.

Eshtë një furnizim energjie cilësor dhe i fuqishëm me standard SFX plotësisht modular. Prodhimi i saj maksimal është 600 vat. Me burim vijne lidhësit e mëposhtëm: 1x 20 + 4-pin për motherboard, 1x 4 + 4-pin për CPU, 2x 6 + 2-pin për PCI-E, 4x SATA dhe 4x Molex.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
843591063975
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS PLATINUM
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kabllo e përfshirë:
Kabllo modulare:
Po (plotësisht)
Kodi:
CP-9020182-EU
Lansuar:
18. 7. 2019
Lidhësit:
4pin CPU (2x), ATX 20+4pin, MOLEX (4x), PCI-Express 6+2pin (2x), SATA (4x)
Lloji i burimit:
SFX
Madhësia e ventilatorit:
92mm
Prizë për rrymë:
Prodhuesi:
Corsair
Ueb-i i prodhuesit:
Corsair.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE