Kuti e rrymës nJoy Legion 600, 600W

Kodi i produktit:
225370
ATX:
1
Lloji i burimit:
ATX
SATA:
6
Prodhuesi:
NJoy
Port dalës DC:
+3.3/5V (14/11A-101W), +12V (40A-480W)

Si të porosisim në Gjirafa50?

71.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.96 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

ATX:
1
Çertifikim CrossFire:
Çertifikim SLI:
CPU 4 pin:
2
EAN:
6422956007492
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS SILVER
Ftohës:
Aktiv
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo modulare:
Pa (pjesërisht)
Kodi:
PWPS-060ASBL-BU01B
Lansuar:
2. 11. 2017
Lidhësit:
4pin CPU (2x), ATX 20+4pin, MOLEX (4x), PCI-Express 6+2pin (4x), SATA (6x)
Lloji i burimit:
ATX
Madhësia e ventilatorit:
140mm
Modular:
Molex 4 pin:
4
Niveli i zhurmës [dB]:
21
PCI-E:
4
PFC:
Aktiv
Port dalës DC:
+3.3/5V (14/11A-101W), +12V (40A-480W)
Prodhuesi:
NJoy
SATA:
6
Ventilatorë:
1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE