Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Burim energjie nJoy Storm 650, 650W

Kodi i produktit:
214624
Çertifikim CrossFire:
Çertifikim SLI:
EAN:
6422956006679
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS
Ftohës:
Aktiv

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
68.50 
Ju kurseni : 9.00   (13%)
59.50 € * Përfshirë TVSH-në
13% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Një burim energjie i dizajnuar për lojëtarë! nJoy Storm furnizon kompjuterin tuaj me një fuqi prej 650W dhe efikasitet mbi 80%. Gjjithashtu kjo pajisje nuk bënë fare zhurmë ku në kulmin e performancës zhurma arrin në vetëm 21dB dhe kjo falë ventilatorit 140mm të instaluar në të. nJoy Storm i përmbush kriteret ATX 12V v2.3 dhe përmban kabllo 20 + 4pin ATX, një 4 + 4pin ATX 12V, dy kabllo 6pin + 2 PCI-E, gjashtë SATA dhe katër konektorë Molex.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Çertifikim CrossFire:
Çertifikim SLI:
EAN:
6422956006679
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS
Ftohës:
Aktiv
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo modulare:
Jo
Lidhësit:
4pin CPU (2x), ATX 20+4pin, MOLEX (4x), PCI-Express 6+2pin (2x), SATA (6x)
Lloji i burimit:
ATX
Madhësia e ventilatorit:
140mm
Niveli i zhurmës [dB]:
21
PFC:
Aktiv

Bashkangjitja Burim energjie nJoy Storm 650 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE