Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Be quiet! Straight Power 11 Platinum - 750W

Kodi i produktit:
279685
Besueshmëria:
100 %
Lloji i burimit:
ATX
Prodhuesi:
Be quiet!
Prizë për rrymë:
Port dalës DC:
+3.3/5V (25/25A-130W), +12V (20/20/24/24A-749,2W)

Si të porosisim në Gjirafa50?

168.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky burim energjie i fuqishëm i projektuar nga prodhuesi Be quiet! përdor lloji e furnizimit me energji elektrike ATX me efikasitet 80 PLUS PLATINUM. Kjo pajisje ka kabllo modulare, dhe prodhim DC të rrymës + 3.3V (25 / 25A-130W), + 12V (20/20/24 / 24A-749.2W). Poashtu, pajisja përdor lidhjet 4-pin CPU (4x), 8-pin CPU (1x), ATX 20 + 4-pin, FDD (1x), MOLEX (3x), PCI-Express 6 + 2-pin (4x), SATA (9x) dhe ka madhësi të ftohësit 135mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS PLATINUM
Fuqia e furnizuesit të energjisë W:
750
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo e përfshirë:
Kabllo modulare:
Po (plotësisht)
Kodi:
BN307
Lansuar:
28. 1. 2020
Lidhësit:
4pin CPU (4x), 8pin CPU (1x), ATX 20+4pin, FDD (1x), MOLEX (3x), PCI-Express 6+2pin (4x), SATA (9x)
Lloji i burimit:
ATX
Madhësia e ventilatorit:
135mm
Niveli i zhurmës dB:
20.8
PFC:
Aktiv
Port dalës DC:
+3.3/5V (25/25A-130W), +12V (20/20/24/24A-749,2W)
Prizë për rrymë:
Prodhuesi:
Be quiet!
Ueb-i i prodhuesit:
Bequiet.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE