Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Burim energjie 1stCool RAINBOW STORM 700, 700W

Kodi i produktit:
276964
Besueshmëria:
100 %
Drita e pasme:
Po (RGB)
Efiçenca e energjisë:
85 PLUS
Fuqia e furnizuesit të energjisë W:
700
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet

Si të porosisim në Gjirafa50?

58.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
9 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky burim energjie siguron energji konstante deri në 700 vat. Ai siguron një efikasitet tipik mbi 85%. Ai përmban një ventilator të heshtur 140 mm me ndriçim ARGB LED që lidhet me pllakën amë përmes një lidhësi 3-pin. Ai siguron lidhës: 1x 20 + 4-pin për pllakën amë, 1x 4 + 4-pin për CPU, 3x 6 + 2-pin për ndërfaqen PCIe dhe 6x SATA dhe 4x Molex për HDD / SSD dhe shtesa të ndryshme dhe aksesorë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Drita e pasme:
Po (RGB)
Efiçenca e energjisë:
85 PLUS
Fuqia e furnizuesit të energjisë W:
700
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kabllo modulare:
Jo
Kodi:
ECP-700A-14-85-RGB
Lansuar më:
5. 12. 2019
Lidhësit:
4pin CPU (2x), ATX 20+4pin, MOLEX (4x), PCI-Express 6+2pin (3x), SATA (6x)
Lloji i burimit:
ATX
Madhësia e ventilatorit:
140mm
PFC:
Aktiv
Prizë për rrymë:
Prodhuesi:
1stCool

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE