Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Burim energjie Cooler Master G750M, 750W, Modular 80+ Bronze

Kodi i produktit:
933386kom
Diametri i ftohësit [mm]:
120
Lloji i PFC:
Aktive
Voltazhi në 3.3V:
22A
Voltazhi në 12V:
62A
Trashësia mm:
150mm

Si të porosisim në Gjirafa50?

98.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky burim energjie ofron zgjidhje modulare DC-DC me performance të lartë dhe komponente cilësore. Ka certifikim 80 PLUS Bronze që garanton efikasitet prej 88%. Dizajni i tij është i veçantë ‘’3D’’ mundëson shpërndarje të nxehtësisë përmes zvogëlimit të numrit të kabllove ndërvepruese dhe rritjes së qarkullimit të ajrit. Përshtatet me kartela VGA dhe mbështet procesorët Intel Haswell. Fuqia e output-it është 750W, input-i i rrymës është 12-6A ndërsa input-i i frekuencës 60-50 Hz. Punon në temperature 0-40° C dhe ka siguri OVP / UVP / OPP / OTP / SCP / OCP.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diametri i ftohësit [mm]:
120
EAN:
47195120449261
Formati:
ATX 12V v2.31
Funksioni PFC:
Fuqia [W]:
750
Garancioni:
1 vit
Gjerësia mm:
140mm
Lartësia mm:
86mm
Lloji i kabllos:
ATX 24pin
Lloji i PFC:
Aktive
Numri i ftohësve:
1
Prodhuesi:
CoolerMaster
Standardi:
ATX
Trashësia mm:
150mm
Voltazhi në 12V:
62A
Voltazhi në 3.3V:
22A
Voltazhi në 5V:
22A

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE