Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Burim energjie CORSAIR AX760, 760W

Kodi i produktit:
118360
ATX:
1
Lloji i burimit:
ATX
Ueb-i i prodhuesit:
Corsair.com
SATA:
12
Prodhuesi:
Corsair

Si të porosisim në Gjirafa50?

161.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 13.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Corsair është një nga kompanitë më të hershme që ka filluar të merret me prodhimin e aksesorëve të ndyshëm për kompjuterët dhe pajisjet tjera. Burimi Corsair AX760 rrit energjinë për 760 vat dhe rrit efikasitetin për 90 %. Lidhet me konektorë me pin si: 12 konektorë ATA, 8 konektorë Molex, 6 për PCI- E, 2 për flop,1 për ATX 24. Është i dizajnuar për funksionim në sisteme elektronike prej 90 deri në 264 vat. Po ashtu ka dhe një ventilator prej 120 mm i cili e rregullon temperaturën. Është i mbrojtur nga qarqet e shkurtra, nxehtësia e lartë dhe nga voltazhi i ulët apo i lartë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

ATX:
1
Çertifikim Haswell:
CPU 4 pin:
2
EAN:
8435910207492
Flopi:
2
Ftohës:
Aktiv
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
760
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo modulare:
Po (plotësisht)
Kodi i prodhuesit:
CP-9020045-EU
Lansuar:
9 Nëntor 2012
Lidhësit:
4pin CPU (4x), ATX 20+4pin, FDD (2x), MOLEX (8x), PCI-Express 6+2pin (4x), SATA (12x)
Lloji i burimit:
ATX
Madhësia e ventilatorit:
120mm
Modular:
Molex 4 pin:
8
PCI-E:
6
Port dalës DC:
+3.3/5V (25/25A-125W), +12V (63A-756W)
Prodhuesi:
Corsair
SATA:
12
Ueb-i i prodhuesit:
Corsair.com
Ventilatorë:
1

Bashkangjitja Burim energjie CORSAIR AX760 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE