Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Burim energjie Corsair HX750, 750W

Kodi i produktit:
211789
ATX:
1
Lloji i burimit:
ATX
Ueb-i i prodhuesit:
Corsair.com
SATA:
8
Prodhuesi:
Corsair

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
187.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 15.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kutia e rrymës Corsair HX750 është zgjedhja e përshtatshme për sisteme bazike kompjuterike. Corsair ofron mbështetje të lartë, zhurmë të vogël dhe gjatësi të përshtatshme të kabllove të instalimit. Kjo kuti përdorë ftohës 135mm dhe mbron kompjuterin ndaj mbi-voltazhës, tejnxehjes dhe lidhjeve të shkurtëra. Corsair, poashtu, mund të përdoret edhe me Intel Skylake. Për t'u lidhur me kompjuter, Corsair përdorë lidhës ATX, një konektor EPS, një Floppy, tetë 4-pinësh Molex, katër PCIe dhe tetë SATA. Dimensionet e kësaj kutie janë 150 x 86 x 140 mm dhe peshon 1.92kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

ATX:
1
CPU 4 pin:
4
EAN:
8435910932868
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS PLATINUM
Flopi:
1
Ftohës:
Aktiv
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
750
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo modulare:
Ano (plná)
Kodi i prodhuesit:
CP-9020137-EU
Lidhësit:
4pin CPU (2x), ATX 20+4pin, FDD (2x), MOLEX (8x), PCI-Express 6+2pin (4x), SATA (12x)
Lloji:
ATX
Lloji i burimit:
ATX
Madhësia e ventilatorit:
135mm
Modular:
Molex 4 pin:
4
PCI-E:
4
Port dalës DC:
+3.3/5V (25/25A-150W), +12V (40/40/40/40/40A-750W)
Prodhuesi:
Corsair
SATA:
8
Ueb-i i prodhuesit:
Corsair.com
Ventilatorë:
1

Bashkangjitja Burim energjie Corsair HX750 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE