Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Burim energjie iTek TAURUS BS750 - 750W

Kodi i produktit:
258004
EAN:
8032539914611
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS BRONZE
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
750
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo e përfshirë:

Si të porosisim në Gjirafa50?

88.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania iTek është një prodhuese e njohur e komponentëve kompjuterik dhe periferik. Tani ju sjell burimin e saj gjysmë-modular, TAURUS BS750. Kabllimi i saj gjysmë-modular lejon kabllot e papërdorura të shkëputen. Kjo thjeshton në masë të madhe instalimin, redukton drejtimin e instalimit të kabllove për brendësi të pastër dhe përmirëson rrjedhën e ajrit të kabinetit. Burimi ka certifikim 80Plus Bronze dhe ju mbron nga mbitensioni, nën-voltazha dhe qarku i shkurtër. Për paisjet e lidhura ofron fuqi maksimale të vazhdueshme prej 750 W. Ai poashtu ofron lidhësit: 1x 24-pin (pllakë amë), 1x 4 + 4-pin (CPU), 2x 6 + 2-pin (PCI-E), 7x SATA dhe 3x Molex.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8032539914611
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS BRONZE
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
750
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo e përfshirë:
Kabllo modulare:
Kodi:
ITPSTBS750
Lansuar:
28. 3. 2019
Lidhësit:
4pin CPU (2x), ATX 24pin, MOLEX (3x), PCI-Express 6+2pin (2x), SATA (7x)
Lloji i burimit:
ATX
Madhësia e ventilatorit:
120mm
PFC:
Aktiv
Prizë për rrymë:
Prodhuesi:
ITek

Bashkangjitja Burim energjie iTek TAURUS BS750 - 750W edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE