Burim energjie iTek TAURUS BS750 - 750W

Kodi i produktit:
258004
EAN:
8032539914611
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS BRONZE
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
750
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo e përfshirë:

Si të porosisim në Gjirafa50?

95.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
(2 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.96 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8032539914611
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS BRONZE
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
750
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo e përfshirë:
Kabllo modulare:
Kodi:
ITPSTBS750
Lansuar:
28. 3. 2019
Lidhësit:
4pin CPU (2x), ATX 24pin, MOLEX (3x), PCI-Express 6+2pin (2x), SATA (7x)
Lloji i burimit:
ATX
Madhësia e ventilatorit:
120mm
PFC:
Aktiv
Prodhuesi:
ITek
Síťový vypínač:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE