Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Burim energjie MICRONICS ASTRO 750W

Kodi i produktit:
249792
EAN:
8809436062055
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS GOLD
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
750
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo modulare:
Po (plotësisht)

Si të porosisim në Gjirafa50?

123.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 10.29 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Micronics Astro II është burim energjie që ju ofron rrymë elektrike të sigurt për të gjitha pajisjet tuaja elektronike me mbrojtje ndaj shkarkesave apo ç'rregullimeve të tjera. Aksesori vjen me kapacitet prej 750W, mban konektorët 4pin CPU (2x), ATX 20 + 4pin, FDD (1x), MOLEX (5x), PCI-Express 6 + 2pin (4x) për lidhje me kompjuter, mban fluturën me madhësi 135mm për të mirëmbajtur një temperaturë optimale si dhe plotëson standardin 80 + Bronze të efiçiencës së energjisë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8809436062055
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS GOLD
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
750
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo modulare:
Po (plotësisht)
Kodi:
ASTRO 750W
Lansuar:
24. 11. 2018
Lidhësit:
4pin CPU (2x), ATX 20+4pin, FDD (1x), MOLEX (4x), PCI-Express 6+2pin (4x), SATA (6x)
Lloji i burimit:
ATX
Madhësia e ventilatorit:
135mm
PFC:
Aktiv
Port dalës DC:
+3.3/5V (22/22A-120W), +12V (62,5A-750W)
Ueb-i i prodhuesit:
Micronicsglobal.com

Bashkangjitja Burim energjie MICRONICS ASTRO 750W edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE