Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Burim energjie Zalman ZM700-GVM 700W

Kodi i produktit:
190092
ATX:
1
Lloji i burimit:
ATX
SATA:
6
Port dalës DC:
+3.3/5V (22/22A-130W), +12V (55A-630W)
PFC:
Aktiv

Si të porosisim në Gjirafa50?

84.50 
Ju kurseni : 9.00   (11%)
75.50 € * Përfshirë TVSH-në
11% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Burimi i energjisë Zalman ofron output maksimal të energjisë prej 700 W dhe është i pajisur me qart aktiv PFC. Ky burim karakterizohet me një dizajn semi-modular dhe konektorë 20 + 4.4 + 4 dhe 2x PCI-E 6 + 2 pin. Produkti gjithashtu posedon edhe konektorë të tjerë të nevojshëm. Kabllot përfshirëse kanë dizajn të rrafshët, i cili lejon qarkullim të mirë të ajrit dhe ventilim. Produkti posedon një ventilator ftohës me 120 mm i cili operon në heshtje. Përfshin mbrojtje nga tensioni i tepërt, i ulët ose qarku i shkurtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

ATX:
1
CPU 4 pin:
2
EAN:
8809213768385
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS BRONZE
Flopi:
1
Ftohës:
Aktiv
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
700
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo modulare:
Po (pjesërisht)
Kodi i prodhuesit:
ZM700-GVM
Lidhësit:
4pin CPU (2x), ATX 20+4pin, FDD (1x), MOLEX (4x), PCI-Express 6+2pin (2x), PCI-Express 6+2pin (2x), SATA (6x)
Lloji i burimit:
ATX
Madhësia e ventilatorit:
120mm
Modular:
Molex 4 pin:
4
PCI-E:
4
PFC:
Aktiv
Port dalës DC:
+3.3/5V (22/22A-130W), +12V (55A-630W)
SATA:
6
Ventilatorë:
1

Bashkangjitja Burim energjie Zalman ZM700-GVM 700W edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE