Furnizues energjie Fractal Design Edison M - 750W

Kodi i produktit:
164005
ATX:
1
Lloji i burimit:
ATX
Ueb-i i prodhuesit:
Fractal-design.com
SATA:
10
Prodhuesi:
Fractal Design

Si të porosisim në Gjirafa50?

145.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
(3 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.12 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky furnizues energjie i dizajnuar në Suedi është një furnizues eficient Edison M. Është mmjaft i fuqishëm dhe nuk bën zhurmë falë flladitëses FDB 120 mm. Ka kapacitet maksimal prej 750 W dhe vjen me një teknologji të lartë të lartë të efiqiencës 80 Plus Gold.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

ATX:
1
Çertifikim Haswell:
CPU 4 pin:
2
EAN:
7350041082460
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS GOLD
EPS 12V 8 pin:
1
Ftohës:
Aktiv
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
750
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo modulare:
Po (pjesërisht)
Kodi i prodhuesit:
FD-PSU-ED1B-750W-EU
Lansuar:
25 Nëntor 2014
Lidhësit:
4pin CPU (2x), 8pin CPU (1x), ATX 20+4pin, MOLEX (5x), PCI-Express 6+2pin (6x), SATA (10x)
Lloji i burimit:
ATX
Madhësia e ventilatorit:
120mm
Modular:
Molex 4 pin:
5
PCI-E:
6
PFC:
Aktiv
Port dalës DC:
+3.3/5V (20/20A-100W), +12V (62A-750W)
Prodhuesi:
Fractal Design
SATA:
10
Ueb-i i prodhuesit:
Fractal-design.com
Ventilatorë:
1

Bashkangjitja Furnizues energjie Fractal Design Edison M - 750W edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE