Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Furnizues me energji GAMDIAS KRATOS P1 - 750G - 750W

Kodi i produktit:
274692
Besueshmëria:
100
Lidhësit:
4pin CPU 2x, ATX 204pin, FDD 1x, MOLEX 3x, PCI-Express 62pin 4x, SATA 8x
Prodhuesi:
GAMDIAS
Prizë për rrymë:
Port dalës DC:
3.35V 2020A-100W, 12V 62,5A-750W

Si të porosisim në Gjirafa50?

99.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky është një burim i mirë i energjisë me një prodhim prej 750 W dhe një kabllo gjysëm modulare. Ka certifikim 80Plus Gold. Ofron ndriçim ventilatorë ARGB LED dhe modalitet të qetë. Ajo siguron lidhës: 1x 20 + 4-pin për pllakën amë, 1x 4 + 4-pin për CPU, 4x 6 + 2-pin për PCI-E, 8x SATA, 3x molex dhe 1x FDD.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100
Drita e pasme:
Po RGB
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS GOLD
Fuqia e furnizuesit të energjisë W:
750
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kabllo e përfshirë:
Kabllo modulare:
Po (pjesërisht)
Kodi:
16200-01210-10000-G
Lansuar:
7. 11. 2019
Lidhësit:
4pin CPU 2x, ATX 204pin, FDD 1x, MOLEX 3x, PCI-Express 62pin 4x, SATA 8x
Lloji i burimit:
ATX
Mënyrë hibride:
PFC:
Aktiv
Port dalës DC:
3.35V 2020A-100W, 12V 62,5A-750W
Prizë për rrymë:
Prodhuesi:
GAMDIAS
Sinkronizim të RGB:
ASRock RGB Sync, ASUS Aura Sync, GIGABYTE RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE