Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Burim energjie Core 80 PLUS Netzteil - 850 W

Kodi i produktit:
550918CK
Diametri i ftohësit [mm]:
120
EAN:
498165816568491586
Format:
Active PFC (0.9)
Fuqia:
850
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

65.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kolink sjell në treg burimin e energjisë që do ju ofroj rrymë të sigurt dhe konstante për të gjitha pjesët e kompjuterit tuaj.

Burimi vjen me konsumim maksimal prej 850W, mban konektorët 4x 6 + 2-pin PCIe, 3x Molex (4-pin), 5x SATA për lidhje me kompjuter si dhe fluturën me madhësi 120 mm për mirëmbajtjen e temperaturës optimale. Ky burim është e ndërtuar në formatin ATX.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diametri i ftohësit [mm]:
120
EAN:
498165816568491586
Format:
Active PFC (0.9)
Fuqia:
850
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Lidhës:
4x 6 + 2-pin PCIe, 3x Molex (4-pin), 5x SATA
Lloji i burimit:
ATX
Modular:
Jo
Ndriçimi:
Jo
Përmasat [mm]:
140 x 86 x 150
Prodhuesi:
Kolink

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE