Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Burim energjie CORSAIR HX850i, 850W

Kodi i produktit:
156879
ATX:
1
Madhësia e ventilatorit:
140mm
Ueb-i i prodhuesit:
Corsair.com
SATA:
3
Prodhuesi:
Corsair

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
252.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 21.04 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Corsair njihet kryesisht si ndërtues i moduleve të kujtesës me kualitet të lartë dhe po ashtu ofron disa burime energjie me parametra të një niveli shumë të lartë. Te modeli HX1000i instalimi kabllor është i llojit modular dhe largon kaosin e panevojshëm brenda kutisë. Ka një ventilator të qetë 140 nm, i cili po ashtu është i sigurt. Gjithashtu, në të gjenden resurse për mbrojtje kualitative ndaj mbitensionit, mbingarkesës dhe qarkut të shkurtër. Dallohet me efiçencë të lartë të energjisë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

ATX:
1
CPU 4 pin:
2
EAN:
843591041195
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS PLATINUM
Flopi:
3
Ftohës:
Aktiv
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
850
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo modulare:
Ano (plná)
Kodi i prodhuesit:
CP-9020073-EU
Lidhësit:
4pin CPU (4x), ATX 20+4pin, FDD (2x), MOLEX (12x), PCI-Express 6+2pin (6x), SATA (12x)
Lloji i burimit:
ATX
Madhësia e ventilatorit:
140mm
Modular:
Molex 4 pin:
2
PCI-E:
3
PFC:
Aktiv
Port dalës DC:
+3.3/5V (25/25A-150W), +12V (40/40/40/40/40/40/40A-850W)
Prodhuesi:
Corsair
SATA:
3
Ueb-i i prodhuesit:
Corsair.com
Ventilatorë:
1

Bashkangjitja Burim energjie CORSAIR HX850i edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE