Burim energjie MICRONICS PERFORMANCE II HV 850W

Kodi i produktit:
249799
EAN:
8809436060648
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS BRONZE
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
850
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo modulare:
Ano (cástecná)

Si të porosisim në Gjirafa50?

134.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.21 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Micronics Performance II është burim energjie që ju ofron rrymë elektrike të sigurt për të gjitha pajisjet tuaja elektronike me mbrojtje ndaj shkarkesave apo ç'rregullimeve të tjera. Aksesori vjen me kapacitet prej 850W, mban konektorët 4pin CPU (2x), 8pin CPU (1x), ATX 20 + 4pin, FDD (1x), MOLEX (5x), PCI-Express 6 + 2pin (6x) për lidhje me kompjuter, mban fluturën me madhësi 135mm për të mirëmbajtur një temperaturë optimale si dhe plotëson standardin 80 + Bronze të efiçiencës së energjisë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8809436060648
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS BRONZE
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
850
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo modulare:
Ano (cástecná)
Kodi:
PERFORMANCE II HV 850W
Lansuar:
24. 11. 2018
Lidhësit:
4pin CPU (2x), 8pin CPU (1x), ATX 20+4pin, FDD (1x), MOLEX (5x), PCI-Express 6+2pin (6x), SATA (10x)
Lloji i burimit:
ATX
Madhësia e ventilatorit:
135mm
PFC:
Aktiv
Port dalës DC:
+3.3/5V (22/22A-140W), +12V (70,5A-846W)
Prodhuesi:
MICRONICS
Ueb-i i prodhuesit:
Micronicsglobal.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE