Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Furnizues për rrymë Zalman ZM850-GVM, 850W

Kodi i produktit:
155902
ATX:
1
Kodi i prodhuesit:
ZM850-GVM
SATA:
12
Prodhuesi:
Zalman
Port dalës DC:
+3.3/5V (22/22A-140W), +12V (70A-846W)

Si të porosisim në Gjirafa50?

149.50 
Ju kurseni : 7.00   (5%)
142.50 € * Përfshirë TVSH-në
5% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania e famshme botërore Zalman ZM850 u themeluaa në vitin 1999 dhe fokusohet në prodhimin e ventilatorëve të kompjuterit dhe burimeve të rrymës për kompjuterë. Njëri ndër prodhimet e kësaj kompanie është burimi i rrymës ZM850- GVM me një dalje/prodhim prej 850 W. Ky burim përdoret për workstations dhe për makina të lojërave. Po ashtu radhitet në mesin e burimeve më efiçiente me teknologjinë 80 Plus Bronze. Është i dizajnuar për operim në sistemet elektrike prej 100 deri 240 V. Dimensionet e tij janë 160 x 150 x 86 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

ATX:
1
Çertifikim CrossFire:
Çertifikim SLI:
CPU 4 pin:
2
EAN:
8809213766442
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS BRONZE
EPS 12V 8 pin:
1
Flopi:
1
Ftohës:
Aktiv
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
850
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo modulare:
Po (pjesërisht)
Kodi i prodhuesit:
ZM850-GVM
Lidhësit:
4pin CPU (2x), 8pin CPU (1x), ATX 24pin, PCI-Express 6+2pin (4x), SATA (12x)
Lloji i burimit:
ATX
Madhësia e ventilatorit:
140mm
PCI-E:
4
PFC:
Aktiv
Port dalës DC:
+3.3/5V (22/22A-140W), +12V (70A-846W)
Prodhuesi:
Zalman
SATA:
12
Ventilatorë:
1

Bashkangjitja Furnizues për rrymë Zalman ZM850-GVM edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE