Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo AKASA (AK-CBPW09-40BK), 8-pin VGA

Kodi i produktit:
91247
EAN:
4710614531475
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AK-CBPW09-40BK
Lansuar:
12 Maj 2011
Prodhuesi:
Akasa

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
8.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Akasa ka lansuar një kabllo speciale vazhduese të dizajnuar për fuqi në rastet kur ajo nuk është e mjaftueshme për lidhësit e fuqisë PCI-E 6-pinësh. Gjatësia e kabllos është 40 cm, dhe sigurisht ju hyn në punë jo vetëm atyre që kanë punë vazhdimisht me to, por edhe konsumatorëve të zakonshëm nëse nuk kanë kabllo të mjaftueshme SATA në shtëpizën e tyre. Ky problem zakonisht paraqitet në shtëpizat e mëdha BigTower, ku komponentët janë të ndara ose në shtëpizat e mbingarkuara nga kabllot.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710614531475
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AK-CBPW09-40BK
Lansuar:
12 Maj 2011
Prodhuesi:
Akasa
Ueb-i i prodhuesit:
Akasa.com.tw

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE