Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo për PSU AKASA 4-pin Molex në 4x 3-pin

Kodi i produktit:
116764
EAN:
4710614528581
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AK-CB001
Lansuar:
19 Tetor 2012
Prodhuesi:
Akasa

Si të porosisim në Gjirafa50?

4.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

A keni një kompjuter me sistem të fuqishëm dhe doni t'ia përgatisni një mjet perfekt për të evituar tej ngrohjen e komponentëve individuale? Apo pllaka amë nuk ka mjaftueshëm energji për lidhësit 3-pin? Kjo kabllo shndërruese ju mundëson që ta lidheni një lidhës molex 4-pin në katër ventila 3-pin. Gjatësia e kabllos është 15 cm.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4710614528581
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AK-CB001
Lansuar:
19 Tetor 2012
Prodhuesi:
Akasa
Ueb-i i prodhuesit:
Akasa.com.tw

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE