Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Burim CORSAIR Builder Series CX, 80+ Bronze, Modular, 750 vat

Kodi i produktit:
120630
ATX:
1
Lidhësit:
4pin CPU (2x), ATX 20+4pin, FDD (2x), MOLEX (5x), PCI-Express 6+2pin (4x), SATA (8x)
SATA:
8
Port dalës DC:
+3.3/5V (25/25A-130W), +12V (62A-744W)
PCI-E:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

108.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(7 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.04 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Corsair është një nga kompanitë më të hershme që ka filluar të merret me prodhimin e aksesorëve të ndryshëm për kompjuterët dhe pajisjet tjera. Burimi Corsair Builder Series CX rrit energjinë për 750 vat dhe rrit efikasitetin për 85 %. Lidhet me konektorë me pin si: 8 konektorë ATA, 6 konektorë Molex, 4 për PCI- E, 1 FDD, 1 për ATX 24. Po ashtu ka dhe një ventilator prej 120 mm i cili e rregullon temperaturën. Është e dizajnuar për funksionim në sisteme elektronike prej 90 deri në 264 vat. Është i mbrojtur nga qarqet e shkurtra, nxehtësia e lartë dhe nga voltazhi i ulët apo i lartë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

ATX:
1
Çertifikim Haswell:
EAN:
843591030724
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS BRONZE
EPS 12V 8 pin:
1
Flopi:
2
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
750
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo modulare:
Po (pjesërisht)
Kodi i prodhuesit:
CP-9020061-EU
Lansuar:
20 Dhjetor 2012
Lidhësit:
4pin CPU (2x), ATX 20+4pin, FDD (2x), MOLEX (5x), PCI-Express 6+2pin (4x), SATA (8x)
Lloji:
ATX
Lloji i burimit:
ATX
Madhësia e ventilatorit:
135mm
Modular:
Molex 4 pin:
5
PCI-E:
2
Port dalës DC:
+3.3/5V (25/25A-130W), +12V (62A-744W)
SATA:
8
Ueb-i i prodhuesit:
Corsair.com

Bashkangjitja Burim CORSAIR Builder Series CX edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE