Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Burim energjie CORSAIR 156876 HX1000i, 1000W

Kodi i produktit:
156876
  • Çmimi i transportit:FALAS
  • Mundësitë e pagesave:
    • Mundësitë e pagesave

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
251.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 20.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Corsair është një nga kompanitë më të hershme që ka filluar të merret me prodhimin e aksesorëve të ndryshëm për kompjuterët dhe pajisjet tjera. Burimi CORSAIR HX1000 i rrit energjinë për 1000 vat. Lidhet me konektorë me pin si: 12 konektorë Intel ATX 2.4 pin, 12 Molex, 8 me nga 6+ 2 pine PCI- E. Po ashtu ka dhe një ventilator prej 140 mm i cili e rregullon temperaturën. Është i mbrojtur nga qarqet e shkurtëra, nxehtësia e lartë dhe nga voltazhi i ulët apo i lartë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Bashkangjitja Burim energjie CORSAIR 156876 HX1000i edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE