Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Burim energjie Chieftec A90 GDP-650C 650W

Kodi i produktit:
161480
ATX:
1
Lidhësit:
4pin CPU (2x), ATX 20+4pin, FDD (1x), MOLEX (3x), PCI-Express 6+2pin (2x), SATA (6x)
Ueb-i i prodhuesit:
Chieftec.com
SATA:
6
Prodhuesi:
Chieftec

Si të porosisim në Gjirafa50?

88.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti Chieftec A90 GDP-650C është një burim energjie për kompjuterë gaming dhe mbështet procesorët tradicionalë si dhe ata më të fuqishëm, si Intel dhe AMD. Zhvillon energji dalëse prej 650W. Ky burim është i planifikuar për operim në sistemet elektronike prej 220-240 V. Është i pajisur me PFC aktiv (Power Factor Correction). Produkti ofron mbrojtjen e domosdoshme OLP / OVP / SCP ndaj mbingarkesës, qarkut të shkurtë apo presionit të tepruar. Ofron një gamë të gjerë të lidhësve të domosdoshëm dhe shfrytëzon teknologjinë moderne në fushën e energjisë duke qenë i certifikuar me 80PLUS Gold. Ftohjen e heshtur të sistemit e mundëson ventilatori prej 14 cm, shpejtësia e të cilit kontrollohet me termorregullim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

ATX:
1
Çertifikim CrossFire:
Çertifikim SLI:
CPU 4 pin:
1
EAN:
4710713230835
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS GOLD
EPS 12V 8 pin:
1
Flopi:
1
Ftohës:
Aktiv
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
650
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo modulare:
Po (pjesërisht)
Kodi i prodhuesit:
GDP-650C
Lansuar:
14 Tetor 2014
Lidhësit:
4pin CPU (2x), ATX 20+4pin, FDD (1x), MOLEX (3x), PCI-Express 6+2pin (2x), SATA (6x)
Lloji:
ATX
Lloji i burimit:
ATX
Madhësia e ventilatorit:
140mm
Modular:
Molex 4 pin:
3
PCI-E:
2
PFC:
Aktiv
Port dalës DC:
+3.3/5V (20/20A-120W), +12V (53A-636W)
Prodhuesi:
Chieftec
SATA:
6
Ueb-i i prodhuesit:
Chieftec.com
Ventilatorë:
1

Bashkangjitja Burim energjie Chieftec A90 GDP-650C 650W edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE