Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Burim energjie Chieftec GPS-600A8 600W GP

Kodi i produktit:
112236
ATX:
1
Lloji:
ATX
Ueb-i i prodhuesit:
Chieftec.com
SATA:
4
Prodhuesi:
Chieftec

Si të porosisim në Gjirafa50?

54.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti Chieftec Smart Series GPS-600A8 është një burim energjie për kompjuterë, i cili mbështet procesorët tradicionalë dhe ata më të fuqishëm, si Intel dhe AMD. Zhvillon energji dalëse prej 600W. Ky produkt është i planifikuar për operim në sistemet elektronike prej 220-240 V. Furnizuesi është i pajisur me PFC aktiv (Power Factor Correction). Produkti ofron mbrojtjen e domosdoshme OLP / OVP / SCP/ UVP/OTP ndaj mbingarkesës, qarkut të shkurtë apo presionit të tepruar. Furnizuesi ofron një gamë të gjerë të lidhësve të domosdoshëm. Përparësi e tij është efikasiteti i lartë që është mbi 80% dhe menaxhimi i kabllove. Posedon konektorë 20 + 4 pin, 2x 8-pin EPS (4+4) për CPU dhe dy konektorë për PCI Express (6 + 2-pin).

Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse PSU stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

ATX:
1
CPU 4 pin:
1
EAN:
4710713239555
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS
Flopi:
1
Ftohës:
Aktiv
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
600
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo modulare:
Jo
Kodi i prodhuesit:
GPS-600A8
Lansuar:
7 Gusht 2012
Lidhësit:
4pin CPU (2x), ATX 20+4pin, FDD (1x), MOLEX (2x), PCI-Express 6+2pin (2x), SATA (4x)
Lloji:
ATX
Lloji i burimit:
ATX
Madhësia e ventilatorit:
120mm
Molex 4 pin:
2
PCI-E:
2
PFC:
Aktiv
Port dalës DC:
+3.3/5V (20/20A-120W), +12V (46A-552W)
Prodhuesi:
Chieftec
SATA:
4
Ueb-i i prodhuesit:
Chieftec.com
Ventilatorë:
1

Bashkangjitja Burim energjie Chieftec GPS-600A8 600W GP edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE