Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Burim energjie EVGA 650 GQ, 650W

Kodi i produktit:
188704
ATX:
1
Lloji:
ATX
Ueb-i i prodhuesit:
Evga.com
SATA:
9
Prodhuesi:
EVGA

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
125.50 
Ju kurseni : 22.00   (18%)
103.50 € * Përfshirë TVSH-në
18% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Burimet e energjisë nga EVGA janë ndër më seriozët dhe më të fuqishmit, e një ndër këto burime është edhe EVGA 650 GQ, i cili e rritë performancën dhe qëndrueshmërinë, ndërsa siguron operim pa zhurmë. Produkti ka edhe një ventilator 135 mm.

Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse PSU stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

ATX:
1
Çertifikim CrossFire:
Çertifikim SLI:
CPU 4 pin:
4
EAN:
213214651321465
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS GOLD
Flopi:
2
Ftohës:
Aktiv
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
650
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo modulare:
Po (pjesërisht)
Kodi i prodhuesit:
210-GQ-0650-V2
Lansuar:
14 Prill 2016
Lidhësit:
4pin CPU (4x), ATX 24pin, FDD (2x), MOLEX (3x), PCI-Express 6+2pin (4x), SATA (9x)
Lloji:
ATX
Lloji i burimit:
ATX
Madhësia e ventilatorit:
135mm
Modular:
Molex 4 pin:
3
PCI-E:
4
PFC:
Aktiv
Port dalës DC:
+3.3/5V (24/24A-120W), +12V (54A-648W)
Prodhuesi:
EVGA
SATA:
9
Ueb-i i prodhuesit:
Evga.com
Ventilatorë:
1

Bashkangjitja Burim energjie EVGA 650 GQ edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE