Burim energjie EVGA SuperNova 850, 850W

Kodi i produktit:
180294
ATX:
1
Lloji:
ATX
Ueb-i i prodhuesit:
Evga.com
SATA:
10
Prodhuesi:
EVGA

Si të porosisim në Gjirafa50?

224.50 
Ju kurseni : 30.00   (13%)
194.50 € * Përfshirë TVSH-në
13% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 16.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

EVGA Supernova 850 P2 është i njohur si prodhues i kartelave grafike por ofron edhe furnizues i sigurt i rrymës elektrike. Burimet mund të përdoren për përdorim të zakonshëm, lojëra të ndryshme dhe workstations. Instalimi i kabllove këtu është modular, gjë që mundëson kaosin brenda kutisë. Gjithashtu, këtu gjenden resurse për mbrojtje kualitative ndaj mbitensionit, mbingarkesës dhe qarkut të shkurtër. Dallohet me efiçiencë të lartë të energjisë. Ventilatori i përfshirë garanton qetësi dhe jetë të gjatë për furnizuesin.


Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse PSU stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

ATX:
1
Çertifikim CrossFire:
Çertifikim SLI:
CPU 4 pin:
4
EAN:
4250812408549
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS PLATINUM
Flopi:
1
Ftohës:
Aktiv
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
850
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo modulare:
Ano (plná)
Kodi i prodhuesit:
220-P2-0850-X2
Lansuar:
31 Tetor 2015
Lidhësit:
4pin CPU (4x), ATX 24pin, FDD (1x), MOLEX (4x), PCI-Express 6+2pin (4x), PCI-Express 6pin (2x), SATA (10x)
Lloji:
ATX
Lloji i burimit:
ATX
Madhësia e ventilatorit:
140mm
Modular:
Molex 4 pin:
4
PCI-E:
6
PFC:
Aktiv
Port dalës DC:
+3.3/5V (20/20A-100W), +12V (70A-849W)
Prodhuesi:
EVGA
SATA:
10
Ueb-i i prodhuesit:
Evga.com
Ventilatorë:
1

Bashkangjitja Burim energjie EVGA SuperNova 850 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE