Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Burim energjie EVGA SuperNova 850 G3, 850W

Kodi i produktit:
205070
ATX:
1
Lidhësit:
4pin CPU (4x), ATX 24pin, FDD (1x), MOLEX (4x), PCI-Express 6+2pin (6x), SATA (9x)
Ueb-i i prodhuesit:
Evga.com
SATA:
9
Prodhuesi:
EVGA

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
195.50 
Ju kurseni : 6.00   (3%)
189.50 € * Përfshirë TVSH-në
3% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 15.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Burimet e llojit EVGA Supernova dallohen për efiçencën e lartë, performancën dhe sigurinë. Supernova G3 dallohet me perfomancën e lartë dhe të qetë. Me një madhësi prej 150 mm është njëri ndër burimet më të vogla në treg. Këto lloje të burimeve kanë një efiçencë prej 91%. Dizajni modular ju mundëson që t'i shmangni problemet me kabllo dhe po ashtu lehtëson qarkullimin e ajrit. Natyrisht, ofron mbrojtje nga mbitensioni, tensioni i ulët, qarku i shkurtër dhe nxehja.


Shënim! Garanconi i produktit nuk eshtë i vlefshëm nëse PSU stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

ATX:
1
Çertifikim CrossFire:
Çertifikim SLI:
CPU 4 pin:
4
EAN:
4250812415066
Efiçenca e energjisë:
80 PLUS GOLD
Flopi:
1
Ftohës:
Aktiv
Fuqia e furnizuesit të energjisë [W]:
850
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kabllo modulare:
Po (plotësisht)
Kodi i prodhuesit:
220-G3-0850-X2
Lansuar:
12 Janar 2017
Lidhësit:
4pin CPU (4x), ATX 24pin, FDD (1x), MOLEX (4x), PCI-Express 6+2pin (6x), SATA (9x)
Lloji i burimit:
ATX
Madhësia e ventilatorit:
130mm
Modular:
Molex 4 pin:
4
PCI-E:
6
Port dalës DC:
+3.3/5V (24/24A-120W), +12V (70A-849W)
Prodhuesi:
EVGA
SATA:
9
Ueb-i i prodhuesit:
Evga.com
Ventilatorë:
1

Bashkangjitja Burim energjie EVGA SuperNova 850 G3 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE